kamper

2

Fiat Ducato Hymer Hymermobil
rok produkcji:
1991
przebieg: 280000
silnik: 2,5 Diesel (55kW,75KM)
skrzynia: manualna

Zarejestrowany na 4 osoby (normalne prawo jazdy kat B )
Wymiary: wys. 2,92 m , dł. 5,617 m , szer. 2,245 m
Wyposażenie: roleta, bojler gazowo-elektryczny (TRUMA), lodówka z zamrażarką gaz 12/220 V, kuchenka 2 palnikowa, umywalka kuchenna, (wszystko sprawne), w łazience prysznic, toaleta z kasetą dostępną od zewnątrz, nawigacja, kamera cofania, radio samochodowe (mp3, SD), radio pokładowe (mp3, SD, woofer, system HI-FI dostępny przez jack), telewizor z dekoderem DVB-T, hak, szyberdach podnoszony. W Auto w ciągłej eksploatacji w zeszłym roku wymienione: sprężyny i przednie zawieszenie oraz przewody układu hamulcowego, oleje, nowa przednia szyba wymieniona po pęknięciu kamienia spod kół, w tym roku regeneracja skrzyni biegów, wymiana olejów.
Wnętrze praktyczne i zadbane, łóżko obniżane 2-osobowe, dodatkowe łóżko składane z obniżanego stolika (2-osobowe). W zeszłym roku wymieniona tapicerka na wszystkich gąbkach (siedziskach) oraz zasłony.
Ponieważ wyjeżdżamy nim co weekend jest w pełni wyposażone i przygotowane do drogi – w każdej chwili, dlatego dla chętnych możemy dorzucić gratis: (płyny toaletowe, kable przyłączeniowe, krzesła etc., stolik, pojemniki łazienkowe). Kolor oryginalny na zdjęciu z roletą. Oklejony przez moją firmę profesjonalną folią do klejenia aut z intrygującą grafiką – gratka!

CENA 39500 brutto
Tel. 606515577

Wszystkie publikowane materiały stanowią własność firmy GEOSPACE i są chronione prawem autorskim. Jakiekolwiek kopiowanie, drukowanie i przetwarzanie jest zabronione.