O firmie

Jesteśmy dynamiczną firmą działającą w branży reklamowej od 2002 roku. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, montażem i serwisem reklam na bazie wszystkich dostępnych na rynku materiałów …

Nasz park maszynowy (ploter latexowy, ploter laserowy, termiczny, cutter, oraz tamponiarka) pozwala nam uniezależnić się od podwykonawców i realizować zamówienia w bardzo krótkim czasie.

Pracujemy na oprogramowaniu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign) oraz Corel (Draw) a projekty można uzgadniać u nas poprzez e-mail i serwer ftp.

Z pasją realizujemy nietypowe zamówienia. Współpracując z nami możesz mieć pewność, że poradzimy sobie z każdą formą reklamy szybciej i sprawniej niż inni, a co najważniejsze – zlecenia w naszej agencji będą tańsze.

Naszym stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty, a nowym doradzamy jak obniżyć koszty uzyskując maksymalny efekt. Nie dzielimy klientów na dużych i małych – każdy nawet najmniejszy projekt jest dla nas bardzo ważny i podchodzimy do niego z pełną starannością. Zadowolenie naszych klientów to wyznacznik powodzenia naszej firmy.

Udzielamy gwarancji na nasze prace. Jesteśmy ubezpieczeni (zobacz polisę) z tytułu niewykonanej lub nienależycie wykonanej pracy, więc nasi klienci mają pełne bezpieczeństwo w powierzaniu nam nawet najtrudniejszych zleceń.

Nasz zespół

Michał Kozak – właściciel czyli CEO
Odpowiedzialny za wszystko i wszystkich.
Mąż Magdaleny, tata Matyldy i Michaliny.

tel. 698 428 991
e-mail: michal@wydruk.com

Magdalena Worsa-Kozak – Consigliere
Żona, wszyscy żonaci wiedzą o co chodzi.
Mama Matyldy i Michaliny.

tel. lepiej nie znać

Michalina Kozak – uczennica
No co ty tato. No weź się tato. Skasuj to.

tel. poza zasięgiem

Matylda Kozak – uczennica
Jadę do Marka wracam we wtorek.

tel. poza zasięgiem

Wszystkie publikowane materiały stanowią własność firmy GEOSPACE i są chronione prawem autorskim. Jakiekolwiek kopiowanie, drukowanie i przetwarzanie jest zabronione.