Drukarka HP LATEX 360

latex

 

Nasza nowa drukarka wielkoformatowa HP Latex 360 jest na rynku od października 2014. To najnowocześniejsze urządzenie pozwala na druk na tradycyjnych nośnikach do oznakowań oraz innych materiałach, w tym tekstyliach w rozmiarach nawet do 162 cm. Możemy drukować materiały tekstylne, flagi poliestrowe, płótna, media powlekane, tanie media niepowlekane, media z zawartością PVC, PMMA, PC, PET, HDPE, folie magnetyczne, folie odblaskowe, OWV, siatki i wiele innych.
Atrament HP Latex używa wody jako solwentu – jest bezwonny.  Posiada certyfikaty UL ECOLOGO®GREENGUARD GOLD Certified, a wydruki spełniają normy AgBB. Ponadto zaraz po zakończeniu pracy wydruki są całkowicie suche, odporne na zadrapania i zmywanie, gotowe do wykończenia i dostawy. Charakteryzuje je duża trwałość – na wydrukach zamieszczanych na zewnątrz sięga ona do pięciu lat na laminowanych i trzech na nielaminowanych.

Wszystkie publikowane materiały stanowią własność firmy GEOSPACE i są chronione prawem autorskim. Jakiekolwiek kopiowanie, drukowanie i przetwarzanie jest zabronione.