O firmie

Jesteśmy dynamiczną firmą działającą w branży reklamowej od 2002 roku. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, montażem i serwisem reklam na bazie wszystkich dostępnych na rynku materiałów …

Nasz park maszynowy (ploter latexowy, ploter laserowy, termiczny, cutter, oraz tamponiarka) pozwala nam uniezależnić się od podwykonawców i realizować zamówienia w bardzo krótkim czasie.

Pracujemy na oprogramowaniu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign) oraz Corel (Draw) a projekty można uzgadniać u nas poprzez e-mail i serwer ftp.

Z pasją realizujemy nietypowe zamówienia. Współpracując z nami możesz mieć pewność, że poradzimy sobie z każdą formą reklamy szybciej i sprawniej niż inni, a co najważniejsze – zlecenia w naszej agencji będą tańsze.

Naszym stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty, a nowym doradzamy jak obniżyć koszty uzyskując maksymalny efekt. Nie dzielimy klientów na dużych i małych – każdy nawet najmniejszy projekt jest dla nas bardzo ważny i podchodzimy do niego z pełną starannością. Zadowolenie naszych klientów to wyznacznik powodzenia naszej firmy.

Udzielamy gwarancji na nasze prace. Jesteśmy ubezpieczeni (zobacz polisę) z tytułu niewykonanej lub nienależycie wykonanej pracy, więc nasi klienci mają pełne bezpieczeństwo w powierzaniu nam nawet najtrudniejszych zleceń.

Nasz zespół

Michał. Szef (tak mu się wydaje).

Magdalena. Szefowa (real CEO).

Michalina. Tato weź się ogarnij.

Matylda. Ich weiss nicht.

Wszystkie publikowane materiały stanowią własność firmy GEOSPACE i są chronione prawem autorskim. Jakiekolwiek kopiowanie, drukowanie i przetwarzanie jest zabronione.